Horaris Temporada 21-22

EQUIPCATEGORIAENTRENADORHORARI DILLUNSHORARI DIMECRESCALENDARI PARTITS
EQUIP SINGAPURBenjamí mixt A - lliga escolarEnric Nadal
enadalplans@gmail.com
633738508
NAUSICA
17h15 a 18h15
NAUSICA
17h15 a 18h15
Gènere: Mixt
Categoria: Benjamí
GRUP 01 1a FASE
Click per veure
EQUIP CIUTAT DE MÈXICBenjamí mixt B - lliga escolarCristian Zurita
crix.tian@icloud.com
603015200
NAUSICA
17h15 a 18h15
NAUSICA
17h15 a 18h15
Gènere: Mixt
Categría: Benjamí
GRUP 02 1a FASE
Click per veure
EQUIP MUNICHAleví mixt- lliga escolarHelena Sanso
helenasansoramon@gmail.com
673698066
P2 ELS ARCS
18h30 a 19h30
P2 ELS ARCS
18h30 a 19h30
Gènere: Mixt
Categoria: Aleví
GRUP 04 1a FASE
Click per veure
EQUIP MONT-REALAleví mixt- lliga escolarEnric Nadal
enadalplans@gmail.com
633738508
NAUSICA
18h15 a 19h15
NAUSICA
18h15 a 19h15
Gènere: Mixt
Categoria: Aleví
GRUP 03 1a FASE
Click per veure
EQUIP MOSCOUInfantil femení- lliga escolarCaterina Burguera
catevolei@gmail.com
690736388
P1 ELS ARCS
17h15 a 18h30
MARYWARD
17H15 a 18h30
Gènere: Femení
Categoria: Infantil
GRUP 02 1a FASE
Click per veure
EQUIP SEULInfantil femení-lliga escolarHelena Sanso
helenasansoramon@gmail.com
673698066
P2 ELS ARCS
17h15 a 18h30
P2 ELS ARCS
17h15 a 18h30
Gènere: Femení
Categoria: Pre-Infantil
GRUP 01 1a FASE
Click per veure
EQUIP ATENESInfantil masculí-1ª divisió federadaMiquel Garcia
miquel.garciaconsol@gmail.com
606281544
PAV ELS ARCS
17h15 a 18h30
P1 ELS ARCS
17h15 a 18h30
GRUP D - Click per obrir
EQUIP PARÍSInfantil femení-2ª divisió federadaAnna Esteve
annaesteve14@gmail.com
617429340
MARYWARD
17h15 a 18h30
PAV ELS ARCS
17h15 a 18h30
GRUP E - Click per obrir
EQUIP LOS ANGELESCadet masculí - 1ª divisió federadaMiquel Garcia
miquel.garciaconsol@gmail.com
606281544
PAV ELS ARCS
18h30 a 19h30
P1 ELS ARCS
18h30 a 19h45
GRUP E - Click per obrir
EQUIP LONDRESCadet femení- 2ª divisió federadaBernat Lluch
bernat.lluch15@gmail.com
636331174
PAV ELS ARCS
19h30 a 20h45
PAV ELS ARCS
19h30 a 20h30
GRUP B - Click per obrir
EQUIP BERLINCadet femení- 3ª divisió federadaGina Gassol
ginagassol@hotmail.com
649191663
MARYWARD
18h15 a 19h30
MARYWARD
18h15 a 19h15
GRUP H - Click per obrir
EQUIP AMSTERDAMCadet femení- lliga preferent federadaTiemo Serra
tiemorbd@hotmail.com
695982006
EXT MARYWARD
18h30 a 19h45
PAV ELS ARCS
18h15 a 19:30
GRUP A - Click per obrir
EQUIP BARCELONACadet femení- lliga escolarMaria Sansó
mariasansoramon@gmail.com
696930600
P1 ELS ARCS
19h a 20h15
EXT MARYWARD
18h30 a 19h45
Gènere: Femení
Categoria: Cadet
GRUP 04 1a FASE
Click per veure
EQUIP TOKYOJuvenil femení-2ª divisió federadaJoan Alzina
jalzina29@gmail.com
699710340
MARYWARD
20h30 a 21h25
P1 + PAV ELS ARCS
20h a 21:35
GRUP B - Click per obrir
EQUIP OSLOJuvenil femení-3ª divisió federadaGina Gassol
ginagassol@hotmail.com
649191663
MARYWARD
19h30 a 20h30
MARYWARD
19h15 a 20h15
GRUP H - Click per obrir
EQUIP SYDNEYJuvenil femení- lliga escolarCaterina Burguera
catevolei@gmail.com
690736388
P2 ELS ARCS
19h30 a 20h45
EXT MARYWARD
19h45 a 21h
Gènere: Femení
Categoria: Juvenil
GRUP 02 1a FASE
Click per veure
EQUIP PEKINJúnior femení- lliga escolarTiemo Serra
tiemorbd@hotmail.com
695982006
EXT MARYWARD
19h45 a 21h
P2 ELS ARCS
19h30 a 20h45
Gènere: MIxt
Categoria: Lliga Jove
GRUP 02 1a FASE
Click per veure
EQUIP HELSINKIJúnior femení- 1ª divisió federadaMaria Sansó
mariasansoramon@gmail.com
696930600
P1 + PAV ELS ARCS 20h15 a 21h50MARYWARD
20h15 a 21h10
GRUP C - Click per obrir
EQUIP MELBOURNESènior femení-3ª divisió federadaMarcel Domènec
marceldp@hotmail.es
639023920
P1 + PAV ELS ARCS 21h30 a 23hP1 + PAV ELS ARCS 21h15 a 22h30GRUP C - Click per obrir
EQUIP ROMASènior femení-4ª divisió federadaAxel Plaza
axelplaza@gmail.com
600856239
MARYWARD
21h a 22h15
MARYWARD
21h a 22h15
GRUP B - Click per obrir