Partits 2020/2021

EQUIPJORNADALOCALVISITANTDATAHORACAMP DE JOCCOMENTARIS COVID
JUVENIL SYDNEYJornada 1JUVENIL SYDNEYFundació AMPA Lestonnac "A"16/0419:30:00Pavelló Els Arcs
JUVENIL SEULJornada 1CE La Salle Bonanova BJUVENIL SEUL17/0412:45:00C. Sant Joan de la Salle, 20No poden entrar acompanyants
ALEVI XIPREJornada 1RMSI SportsALEVI XIPRE16/0418:00:00C. Vergós, 42-52Acompanyants han d'informar a patipuyuelo@gmail.com de: nom,cognoms +dni
CADET ESCOLARJornada 1Escola Sagrada Familia Sant Andreu "A"CADET ESCOLAR17/0409:00:00C. Arquímedes, 60-68No poden entrar acompanyants
INFANTIL LONDRESJornada 1Club Voleibol Barcelona-Barça "B"INFANTIL LONDRES17/0409:30INEFC. Avenida del Estad 12Només poden entrar 3 pares.
INFANTIL ROMAJornada 1INFANTIL ROMAClub Esportiu Fabra i Coats "A"16/0418:00:00Pavelló Els Arcs
INFANTIL TOKYOJornada 1Institut Maria Espinalt (FPC CET 10) "A"INFANTIL TOKYO16/0418:00C. Camí Antic de València, 82No poden entrar acompanyants
ALEVÍ MONACOJornada 1Voleibol Sant Just "A"ALEVÍ MONACO17/0409:00:00Pg. de la Muntanya, 25-27
BENJAMI MALTAJornada 1Escola Orlandai "A"BENJAMI MALTA17/0411:30:00Av. Josep Vicens Foix, 61
BENJAMI ANDORRAJornada 1Escola SadakoBENJAMI ANDORRA16/0418:00:00C. Collserola, 42 (entrada per C. Josep Maria Sert)
JUVENIL SYDNEYJornada 2JUVENIL SEULJUVENIL SYDNEY23/0419:30Pavelló Els Arcs
ALEVI XIPREJornada 2ALEVI XIPREClub Voleibol Vall D'Hebron "B"23/0419:15:00Els Arcs Pista Superior
INFANTIL TOKYOJornada 2INFANTIL TOKYOEscola Orlandai "B"23/0418:00:00Pavelló Els Arcs
ALEVÍ MONACOJornada 2ALEVÍ MONACOCE La Salle Bonanova "B"23/0419:15:00Els Arcs Pista Superior
BENJAMI MALTAJornada 2BENJAMI MALTARMSI Sports "A"23/0418:00:00Els Arcs Pista Superior
BENJAMI ANDORRAJornada 2BENJAMI ANDORRACE La Salle Bonanova "A"23/0418:00:00Els Arcs Pista Superior
JUVENIL SEULJornada 3RMSI Sports AJUVENIL SEUL30/0419:30C. Vergós, 42-52CANVI DE DIA, es jugarà divendres
JUVENIL SYDNEYJornada 3JUVENIL SYDNEYCol·legi Santa Dorotea "A"30/0419:30:00Pavelló Els Arcs
CADET ESCOLARJornada 3AEE Institut Icària (FPC CET 10) "A"CADET ESCOLAR30/0419:00C. Ramon Turro, 84S'ha avançat una hora el partit!
INFANTIL LONDRESJornada 3RMSI Sports AINFANTIL LONDRES01/0509:00:00C. Vergós, 42-52Acompanyants han d'informar a jvmonti@gmail.com de: nom,cognoms +dni
INFANTIL ROMAJornada 3INFANTIL ROMAEscola Sadako "B"30/0419:15Els Arcs Pista SuperiorS'ha canviat l'hora i el partit es jugarà al lpati superior
INFANTIL TOKYOJornada 3Escola Orlandai "A"INFANTIL TOKYO01/0513:30:00Av. Josep Vicens Foix, 61
ALEVÍ MONACOJornada 3Escola Fructuos GelabertALEVÍ MONACOAJORNATAJORNATAJORNAT
BENJAMI MALTAJornada 3Escola SadakoBENJAMI MALTA30/0418:00:00C. Collserola, 42 (entrada per C. Josep Maria Sert)
ALEVÍ XIPREJornada 3ALEVÍ XIPREEscola Sadako "A"30/0418:15:00Pavelló Els ArcsS'ha avançat una hora
BENJAMI ANDORRAJornada 3JesuÏtes Sarria-Sant Ignasi "A"BENJAMI ANDORRA01/0509:30:00C. Carrasco i Formiguera, 32 (entrada C. General Vives, 28-40)No pot entrar públic
JUVENIL SYDNEYJornada 4Escola Virolai "A"JUVENIL SYDNEY07/0519:15:00C. del Portell, 9 (Poliesportiu Virolai)
JUVENIL SEULJornada 4JUVENIL SEULAEE Institut Jaume Balmes "B"08/05
09:00:00Pavelló Els Arcs
ALEVI XIPREJornada 4JesuÏtes Sarria-Sant Ignasi "B"ALEVI XIPRE07/0519:15:00C. Carrasco i Formiguera, 32 (entrada C. General Vives, 28-40)
CADET ESCOLARJornada 4CADET ESCOLAREscola Virolai "A"07/05
19:30:00Pavelló Els Arcs
INFANTIL LONDRESJornada 4INFANTIL LONDRESClub Esportiu Fabra i Coats "B"AJORNAT
AJORNAT
INFANTIL TOKYOJornada 4INFANTIL TOKYOAEE La Sedeta "A"07/05
18:00:00Pavelló Els Arcs
ALEVÍ MONACOJornada 4ALEVÍ MONACOClub Voleibol Murs Montjuïc "A"07/05
19:15:00Els Arcs Pista Superior
BENJAMÍ MALTAJornada 4BEJNAMÍ MALTAClub Esportiu Fabra i Coats "A"07/0518:00:00Els Arcs Pista Superior
INFANTIL ROMAJornada 4Escola Súnion "A"INFANTIL ROMA08/0509:00:00C. de la Costa (cant. Ptge. de la Costa del Putget) Escola SúnionNo poden entrar acompanyants
BENJAMI ANDORRAJornada 4BENJAMI ANDORRAEscola Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia (Tibidabo) "A"07/0518:00:00Els Arcs Pista Superior
JUVENIL SEULJornada 5Fundació AMPA Lestonnac "A"JUVENIL SEUL15/0512:00:00C. Pau Claris, 123-131Acompanyants que vulguin veure el partit han d'informar a mmontes7@xtec.cat
JUVENIL SYDNEYJornada 5JUVENIL SYDNEYFundació Escola Teresianes Ganduxer "A"14/0519:30:00Pavelló Els Arcs
ALEVI XIPREJornada 5ALEVI XIPREEscola Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia (Tibidabo) "A"14/0519:15:00Els Arcs Pista Superior
CADET ESCOLARJornada 5Col·legi Sagrat Cor Esclaves "A"CADET ESCOLAR14/0519:30:00Rambla de Catalunya, 83
INFANTIL LONDRESJornada 5CE La Salle BonanovaINFANTIL LONDRES15/0512:45:00C. Sant Joan de la Salle, 20
INFANTIL ROMAJornada 5INFANTIL ROMAAEE Institut Josep Pla "A"14/0518:00:00Pavelló Els Arcs
INFANTIL TOKYOJornada 5AEE Institut Josep Pla "B"INFANTIL TOKYO15/0511:30:00C. Vall d'Ordesa, 24-34
ALEVÍ MONACOJornada 5ALEVÍ MONACOCol·legi Sagrat Cor Diputació "A"14/0519:15:00Els Arcs Pista Superior
BENJAMI MALTAJornada 5BENJAMI MALTACol·legi Santa Dorotea "A"14/0518:00:00Els Arcs Pista Superior
BENJAMI ANDORRAJornada 5BENJAMI ANDORRAJesuÏtes Sarria-Sant Ignasi "A"14/0518:00:00Els Arcs Pista Superior
JUVENIL SYDNEYJornada 6CE La Salle Bonanova BJUVENIL SYDNEY29/0512:45:00C. Sant Joan de la Salle, 20
ALEVI XIPREJornada 6CE La Salle Bonanova AALEVI XIPRE28/0518:15:00C. Sant Joan de la Salle, 20
CADET ESCOLARJornada 6CADET ESCOLARRMSI Sports A28/05
19:30:00Pavelló Els Arcs
INFANTIL LONDRESJornada 6INFANTIL LONDRESAEE Institut Jaume Balmes "B"28/0518:00Pavelló Els Arcs
INFANTIL ROMAJornada 6Club Voleibol Barcelona-Barça "A"INFANTIL ROMA29/0509:00:00C. Foc, 128-132
INFANTIL TOKYOJornada 6INFANTIL TOKYOEPSA28/0518:00:00Pavelló Els Arcs
ALEVÍ MONACOJornada 6Col·legi Padre Damian Sagrados Corazones "A"ALEVÍ MONACO28/0518:00:00Av. Vallvidrera, 10
BENJAMI MALTAJornada 6Escola Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia (Tibidabo) "A"BENJAMI MALTA28/0518:15:00C. Lluís Muntadas 3-5-7
BENJAMI ANDORRAJornada 6Escola Sadako BLAUBENJAMI ANDORRA28/0518:00:00C. Collserola, 42 (entrada per C. Josep Maria Sert)
JUVENIL SEULJornada 7JUVENIL SEULCol·legi Santa Dorotea "A"05/0609:00:00Pavelló Els Arcs
ALEVI XIPREJornada 7ALEVI XIPREFundació AMPA Lestonnac "A"04/0619:15:00Els Arcs Pista Superior
CADET ESCOLARJornada 7CADET ESCOLARAEE La Sedeta "B"04/0619:30:00Pavelló Els Arcs
INFANTIL LONDRESJornada 7INFANTIL LONDRESAEE Institut Menendez i Pelayo "A"04/0618:00:00Pavelló Els Arcs
INFANTIL ROMAJornada 7Club Voleibol Vall D'Hebron "A"INFANTIL ROMA05/0610:00:00C. Berruguete, 27
INFANTIL TOKYOJornada 7Escola Laboure (AECV) "A"INFANTIL TOKYO04/0618:00:00C. Elisabets, 8-10
ALEVÍ MONACOJornada 7ALEVÍ MONACOCol·legi Santa Dorotea "A"04/0619:15:00Els Arcs Pista Superior
BENJAMI MALTAJornada 7BENJAMI MALTACol·legi Padre Damian Sagrados Corazones "A"04/0618:00:00Els Arcs Pista SuperiorPermite un acompañante por jugador
BENJAMI ANDORRAJornada 8Sagrat Cor de SarriàBENJAMI ANDORRA11/0618:00:00c/ Ramon Miquel i Planas 38
JUVENIL SYDNEYJornada 8JUVENIL SYDNEYRMSI Sports A11/0619:30:00Pavelló Els Arcs
JUVENIL SEULJornada 8Escola Virolai "A"JUVENIL SEUL11/0619:15:00C. del Portell, 9 (Poliesportiu Virolai)
CADET ESCOLARJornada 8Institut Quatre Cantons (FPC CET 10) "A"CADET ESCOLAR11/0619:30:00C. Camí antic de València, 37-39
INFANTIL LONDRESJornada 8AEE Institut Jaume Balmes "A"INFANTIL LONDRES11/0618:30:00C. Pau Claris, 121
INFANTIL ROMAJornada 8INFANTIL ROMAJesuÏtes Sarria-Sant Ignasi "A"11/0618:00:00Pavelló Els Arcs
INFANTIL TOKYOJornada 8AEE La Sedeta "B"INFANTIL TOKYO11/0618:30:00C. Indústria, 67-73 (cant. C. Sicília)
BENJAMI MALTAJornada 8Col·legi Sagrat Cor Sarrià "A"BENJAMI MALTA11/0618:00:00C. Ramon Miquel i Planas, 38-40 (cotxes per C. Rafols)
BENJAMI ANDORRAJornada 9BENJAMI ANDORRASagrat Cor Esclaves A18/0618:00:00Els Arcs Pista Superior
JUVENIL SEULJornada 9JUVENIL SEULFundació Escola Teresianes Ganduxer "A"19/0609:00:00Pavelló Els Arcs
JUVENIL SYDNEYJornada 9AEE Institut Jaume Balmes "B"JUVENIL SYDNEY18/0617:00:00C. Pau Claris, 121
ALEVI XIPREJornada 9ALEVI XIPRECEBN (Club Voleibol Sant Adrià) "A"18/0619:15:00Els Arcs Pista SuperiorPartit anul·lat.
CADET ESCOLARJornada 9CADET ESCOLARFundació Escola Teresianes Ganduxer "B"18/0619:30:00Pavelló Els Arcs
INFANTIL LONDRESJornada 9INFANTIL LONDRESCol·legi Sagrat Cor Sarrià "B"18/0618:00:00Pavelló Els Arcs
INFANTIL ROMAJornada 9Escola Avenç "A"INFANTIL ROMA19/0610:00:00C. Crist Treballador s/n
BENJAMI MALTAJornada 9BENJAMI MALTAEscola Orlandai "B"18/0618:00:00Els Arcs Pista Superior