Partits 2020/2021

EQUIPJORNADALOCALVISITANTDATAHORACAMP DE JOC
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 1VÒLEI ELS ARCSAEC VALLBONA GRANOLLERS E27/09/202010:00Pav. Escola els Arcs
CADET PARIS (3ª)Jornada 1VÒLEI ELS ARCSDSV CV SANT CUGAT BRONZE27/09/202015:45Pavelló els Arcs
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 1VÒLEI ELS ARCSAEC VALLBONA GRANOLLERS E27/09/202012:00Pav. Escola els Arcs
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 1VÒLEI ELS ARCSDSV CV SANT CUGAT BRONZE27/09/202017:45Pavelló els Arcs
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 1VÒLEI ELS ARCSCLUB JOVENTUT LES CORTS26/09/202018:00Pav. Escola els Arcs
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 1VÒLEI ELS ARCS 'B'Descansa27/09/2020
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 2CV AVAP GIRONA 'A'VÒLEI ELS ARCS04/10/2020
CADET PARIS (3ª)Jornada 2VÒLEI ELS ARCSVÒLEI RUBÍ 'B'04/10/202015:45Pavelló els Arcs
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 2CV AVAP GIRONA 'A'VÒLEI ELS ARCS04/10/2020
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 2VÒLEI ELS ARCSVOLEI RUBÍ 'B'04/10/202017:45Pavelló els Arcs
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 2LA SALLE BONANOVAVÒLEI ELS ARCS04/10/2020
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 2CV TIANAVÒLEI ELS ARCS 'B'04/10/2020
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 3VÒLEI ELS ARCSCV MATARÓ11/10/202015:45Pav. Escola els Arcs
CADET PARIS (3ª)Jornada 3CV TERRASSA 'B'VÒLEI ELS ARCS11/10/2020
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 3VÒLEI ELS ARCSCV MATARÓ11/10/202017:45Pav. Escola els Arcs
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 3CV TERRASSA 'B'VÒLEI ELS ARCS11/10/2020
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 3VÒLEI ELS ARCSFS CASTELLAR 'A'10/10/202018:00Pav. Escola els Arcs
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 3VÒLEI ELS ARCS 'B'CV SANT ADRIÀ 'A'10/10/202016:00Pavelló els Arcs
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 4AEE ESCOLA PIA GRANOLLERSVÒLEI ELS ARCS18/10/2020
CADET PARIS (3ª)Jornada 4VÒLEI ELS ARCSAEE INSTITUT MONTSERRAT GRACIA18/10/202015:45Pavelló els Arcs
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 4AEE ESCOLA PIA GRANOLLERSVÒLEI ELS ARCS18/10/2020
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 4VÒLEI ELS ARCSAEE INSTITUT MONTSERRAT GRACIA18/10/202017:45Pavelló els Arcs
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 4IGUALADA VÒLEI CLUBVÒLEI ELS ARCS18/10/2020
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 4CV VILADECANSVÒLEI ELS ARCS 'B'18/10/2020
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 5VÒLEI ELS ARCSAV L'AMETLLA GROC25/10/202015:45Pav. Escola els Arcs
CADET PARIS (3ª)Jornada 5FS CASTELLAR BVÒLEI ELS ARCS25/10/2020
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 5VÒLEI ELS ARCSAV L'AMETLLA GROC25/10/202017:45Pav. Escola els Arcs
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 5FS CASTELLARVÒLEI ELS ARCS25/10/2020
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 5VÒLEI ELS ARCSCV TORELLÓ24/10/202018:00Pav. Escola els Arcs
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 5VÒLEI ELS ARCS 'B'CV PREMIÀ DE DALT MARESME24/10/202016:00Pavelló els Arcs
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 6VÒLEI ELS ARCSDSV SANT CUGAT NEGRE01/11/202010:00Pav. Escola els Arcs
CADET PARIS (3ª)Jornada 6VÒLEI ELS ARCSCV SANT QUIRZE BLANC01/11/202015:45Pavelló els Arcs
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 6VÒLEI ELS ARCSDSV SANT CUGAT NEGRE01/11/202012:00Pav. Escola els Arcs
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 6VÒLEI ELS ARCSCV SANT QUIRZE BLANC01/11/202017:45Pavelló els Arcs
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 6VÒLEI ELS ARCSESCOLA ORLANDAI01/11/2020
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 6VÒLEI ELS ARCS 'B'CV ALELLA31/10/202016:00Pavelló els Arcs
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 7CV ESPLUGUES ‘B‘VÒLEI ELS ARCS08/11/2020
CADET PARIS (3ª)Jornada 7CV CERDANYOLA BLANCVÒLEI ELS ARCS08/11/2020
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 7CV ESPLUGUES ‘B‘VÒLEI ELS ARCS08/11/2020
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 7CV CERDANYOLA BLANCVÒLEI ELS ARCS08/11/2020
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 7AE SANDOR ‘B‘VÒLEI ELS ARCS08/11/2020
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 7RMSI SPORTSVÒLEI ELS ARCS 'B'08/11/2020
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 8AEC VALLBONA GRANOLLERS EVÒLEI ELS ARCS15/11/2020
CADET PARIS (3ª)Jornada 8DSV CV SANT CUGAT BRONZEVÒLEI ELS ARCS15/11/2020
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 8AEC VALLBONA GRANOLLERS EVÒLEI ELS ARCS15/11/2020
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 8DSV CV SANT CUGAT BRONZEVÒLEI ELS ARCS15/11/2020
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 8CLUB JOVENTUT LES CORTSVÒLEI ELS ARCS15/11/2020
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 9VÒLEI ELS ARCSCV AVAP GIRONA 'A'22/11/202015:00Pav. Escola els Arcs
CADET PARIS (3ª)Jornada 9VÒLEI RUBÍ 'B'VÒLEI ELS ARCS22/11/2020
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 9VÒLEI ELS ARCSCV AVAP GIRONA 'A'22/11/202017:00Pav. Escola els Arcs
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 9VOLEI RUBÍ 'B'VÒLEI ELS ARCS22/11/2020
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 9VÒLEI ELS ARCSLA SALLE BONANOVA21/11/202018:00Pav. Escola els Arcs
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 9VÒLEI ELS ARCS 'B'CV TIANA21/11/202016:00Pavelló els Arcs
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 10CV MATARÓVÒLEI ELS ARCS29/11/2020
CADET PARIS (3ª)Jornada 10VÒLEI ELS ARCSCV TERRASSA 'B'29/11/202015:45Pavelló els Arcs
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 10CV MATARÓVÒLEI ELS ARCS29/11/2020
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 10VÒLEI ELS ARCSCV TERRASSA 'B'29/11/202017:45Pavelló els Arcs
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 10FS CASTELLAR 'A'VÒLEI ELS ARCS29/11/2020
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 10CV SANT ADRIÀ 'A'VÒLEI ELS ARCS 'B'29/11/2020
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 11VÒLEI ELS ARCSAEE ESCOLA PIA GRANOLLERS13/12/202015:45Pav. Escola els Arcs
CADET PARIS (3ª)Jornada 11AEE INSTITUT MONTSERRAT GRACIAVÒLEI ELS ARCS13/12/2020
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 11VÒLEI ELS ARCSAEE ESCOLA PIA GRANOLLERS13/12/202017:45Pav. Escola els Arcs
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 11AEE INSTITUT MONTSERRAT GRACIAVÒLEI ELS ARCS13/12/2020
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 11VÒLEI ELS ARCSIGUALADA VÒLEI CLUB12/12/202018:00Pav. Escola els Arcs
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 11VÒLEI ELS ARCS 'B'CV VILADECANS12/12/202016:00Pavelló els Arcs
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 12AV L'AMETLLA GROCVÒLEI ELS ARCS20/12/2020
CADET PARIS (3ª)Jornada 12VÒLEI ELS ARCSFS CASTELLAR B20/12/202015:45Pavelló els Arcs
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 12AV L'AMETLLA GROCVÒLEI ELS ARCS20/12/2020
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 12VÒLEI ELS ARCSFS CASTELLAR20/12/202017:45Pavelló els Arcs
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 12CV TORELLÓVÒLEI ELS ARCS20/12/202016:00Pavelló Municipal Esports Torelló
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 12CV PREMIÀ DE DALT MARESMEVÒLEI ELS ARCS 'B'20/12/2020
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 13DSV SANT CUGAT NEGREVÒLEI ELS ARCS10/01/2021
CADET PARIS (3ª)Jornada 13CV SANT QUIRZE BLANCVÒLEI ELS ARCS10/01/2021
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 13DSV SANT CUGAT NEGREVÒLEI ELS ARCS10/01/2021
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 13CV SANT QUIRZE BLANCVÒLEI ELS ARCS10/01/2021
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 13ESCOLA ORLANDAIVÒLEI ELS ARCS10/01/2021
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 13CV ALELLAVÒLEI ELS ARCS 'B'10/01/2021
CADET MOSCÚ (2ª)Jornada 14VÒLEI ELS ARCSCV ESPLUGUES ‘B‘17/01/202110:00Pav. Escola els Arcs
CADET PARIS (3ª)Jornada 14VÒLEI ELS ARCSCV CERDANYOLA BLANC17/01/202115:45Pavelló els Arcs
JUVENIL ATLANTA (2ª)Jornada 14VÒLEI ELS ARCSCV ESPLUGUES ‘B‘17/01/202112:00Pav. Escola els Arcs
JUVENIL BERLIN (3ª)Jornada 14VÒLEI ELS ARCSCV CERDANYOLA BLANC17/01/202117:45Pavelló els Arcs
SENIOR BARCELONA (3ª)Jornada 14VÒLEI ELS ARCSAE SANDOR ‘B‘16/01/202118:00Pav. Escola els Arcs
SENIOR MUNICH (4ª)Jornada 14VÒLEI ELS ARCS 'B'RMSI SPORTS16/01/202116:00Pavelló els Arcs